Eladó a II.kerületben a Mechwart Téren, egy 6 szintes 31 lakásos liftes házban, a 2.emeleten, egy 97m2-es, 2+1 fél szobás (+16.7 m2 hall), nyugati tájolású, világos, téglalakás.
AZ INGATLAN ABLAKAI, NEM A MARGIT KÖRÚTRA NÉZNEK!
A kapun belépve rendezett ház fogad minket, a lakás zárt lépcsőházból nyílik.
Az előszobába lépve balra nyílik a hall, onnan tovább haladva a nappaliba, jobbra pedig a nagy hálószobába érkezünk, majd haladunk tovább a közlekedőbe, innen balra a kádas fürdőszoba és a WC, utána a vendég WC, tovább haladva pedig a konyha következik ahol egy kis kamra is található, innen balra a kis hálószobába érkezünk.
Az összes szoba külön is megközelíthető.
A két hálószoba utcai fekvésű, rendkívül csendes.
A konyha és félszoba ablakai a ház belső fás kertjére néznek.
A nyílászárók műanyagra vannak cserélve, melyek aluminium redőnnyel és szúnyoghálóval rendelkeznek.
A szobák laminált padlóval, a többi helyiség pedig járólappal burkolt.
Belmagasság: 2.8M
Közös költség: 37.960.-Ft. egy főre számolva (mely tartalmazza a fűtést, a vízfogyasztást, a szemétdíjat, a takarítást, illetve a felújítási alapot.
Fűtés házközponti. Minden további személy után 4300 Ft fizetendő.
A lakáshoz, egy 6 m2-es saját tároló is tartozik.
A legfelső szinten lévő terasz minden lakó számára igénybe vehető, melyről csodálatos panorámában gyönyörködhetünk..
A közelben: egyetemek, iskolák, óvodák, játszótér, bevásárlási és szórakozási lehetőségek.
Tömegközlekedés: az M2 metró, több villamos, buszok, éjszakai járatok könnyen elérhetőek.
A lakás megtekintésével kapcsolatban várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is!
Ingatlanegyszer.com 2023. Minden jog védve!